Toode on lisatud ostukorvi
Edasi tellimuse vormistamisega
Jätka ostlemist
content banner

eBike.ee - Tellimine

Ebike rattapoest kaupa tellides on võimalik registreerida ennast meie kliendiks aga kaupa saab teha ka ilma registreerimata.
Registreerida saab kasutades lehel üleval paremas nurgas olevat nuppu „Registreeri” ja peale sisse logimist kuvatakse teile tooted soodushindadega.
Juhul kui te ei soovi registreerida, siis saate teha tellimuse ka ilma sisse logimata.
  1.Kui olete toote välja valinud, siis kasutage nuppu „Lisa ostukorvi”.
  2. Tellimuse vormistamiseks vajutage nuppu “Ostukorv”. Ostukorvi näete pidevalt lehe üleval paremas nurgas. Sisestage kauba saaja andmed ja tarneviis(juhul kui saadame kauba kulleriga,siis täpne aadress)
  3.Seejärel vajutage”Kinnita tellimus ja vali makseviis”
  4.Tasuda saate kas pangalingiga või kui soovite maksta arvega,siis saadame arve teie e-posti aadressile. Samuti on võimalik täita ESTO järelmaksu taotlus ja maksta kauba eest kuumaksetega.
  5.Kauba toimetame kohale järgmisel tööpäeval peale makse laekumist,kui soovite tellitud kaubale ise järgi tulla,siis saadame teile teate teie e-posti aardessile.

  Tellimusi esitada ja infot küsida saab ka telefonil 6720790 või 56501771

  Kui soovite meie ratastega lähemalt tutvuda ja ka proovisõitu teha,siis ootame teid E-R,
9,30-17.00,aadressil Kadaka tee 185,Tallinn,Ringomer OÜ
OÜ RINGOMER annab Geobike ja Volta elektrijalgratastele ja rolleritele 12 kuulise garantii. Garantii kehtib ainult füüsilistele isikutele ja ei kehti juriidilistele isikutele ega neile edasirentimisel. Garantii puudutab üksnes tootjapoolseid materjali ja valmistusvigu. Maaletooja kohustub kõrvaldama kõik garantiiaja jooksul ilmnenud materjali ja tootmisdefektid. Garantii kaotab kehtivuse, kui:

  • Toode on lahti võetud või tema detaile vahetatud.
  • Toote korpus on sulanud või mehaaniliselt vigastatud
  • Vigastused on tingitud ülekoormusest või ebaotstarbekast kasutusest
  • Toote komplektsus ei ole täielik

Garantii ei puuduta vigu, millised on tingitud toote normaalsest kulumisest, hooletusest või ebaotstarbekohasest kasutamisest.

Garantiiremondi eelduseks on nõuetekohaselt täidetud garantiitalongi ja ostutšeki esitamine maaletooja poolt volitatud remonditöökotta.Garantiiremont:
Ringomer OÜ
Kadaka tee 185,Tallinn
Telefon: 6 720 790

1. Müügitingimuste kehtivus
1.1 Müügitingimused kehtivad Ebike.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Ringomer OÜ (edaspidi veebipood Ebike.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Ebike.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
1.3 Veebipood Ebike.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Ebike.ee.
2. Hinnainfo
2.1 Kõik veebipoes Ebike.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.
2.2 Ostudele võib lisanduda transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Transpordi hind sisaldab käibemaksu.
2.3 Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni.
2.4 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Ebike.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
2.5 Veebipood Ebike.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Ebike.ee.
3. Müügilepingu jõustumine
3.1 Kauba müügilepinguga kohustub veebipood Ebike.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood Ebike.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood Ebike.ee’le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
3.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 10 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist veebipoe Ebike.ee pangakontole.
4. Kohaletoimetamine
4.1 Toodete tarnekulud sõltuvad toodete kogusest, mõõtudest, tarne asukohast ja kohaletoimetamise viisist. Üle 50-eurose (kaasaarvatud) ostu puhul on kohaletoimetamine Tarbijale tasuta.
4.2 Kohaletoimetamise kulu ei lisandu, kui Tarbija tuleb kaubale ise järgi aadressil Kadaka tee 185, Tallinn.
4.3 Kauba toimetamisel Eesti Vabariigist teistesse riikidesse sõltub transpordikulu sihtkohariigist, kauba kaalust ja suurusest. Transpordikulu täpsustatakse igakordsel tellimusel Tarbijaga e-posti teel.
4.4 Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood Ebike.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
4.5 E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest veebipoe Ebike.ee pangakontole.
4.6 Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
4.7 Veebipood Ebike.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Ebike.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.
5. Tagastamisõigus
5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõiguse kasutamiseks ja kauba tagastamiseks tuleb Tarbijal saata vastav avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist e-posti aadressile info@ringomer.ee
5.2 Tagastatav kaup peab olema avamata, kasutamata ning originaalsiltidega ja müügipakendis.
5.3 Kui toode on ostetud kampaania korras ning koosneb mitmest tootest, siis tuleb tagastada kogu komplekt (st kõik tooted).
5.4 Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
5.5 Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
5.6 Kauba tagastamise kulu kannab täies ulatuses Tarbija.
5.7 Tarbija ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood Ebike.ee on nõustunud kaubale ise järele tulema.
5.8 Veebipood Ebike.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, välja arvatud Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud.
5.9 Raha kantakse tagasi samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Ebike.ee arvelduskontole.
6. Vääramatu jõud
6.1 Veebipood Ebike.ee ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Ebike.ee ei saanud mõjutada või ette näha.
7. Isikuandmete töötlemine
7.1 Isikuandmete vastutav töötleja on Ringomer OÜ (veebipood Ebike.ee), registrikood 10556744, aadress Kadaka tee 185, Tallinn, 12618, e-mail: info@ringomer.ee .
7.2  Veebipood Ebike.ee töötleb Tarbija isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.
7.3 Veebipood Ebike.ee töötleb ja edastab logistikapartneritele Tarbija isikuandmeid ainult tellitud kauba kätte toimetamiseks.
7.4 Me ei müü ega avalikusta Tarbija andmeid kolmandale osapoolele ilma Teie eelneva nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.
7.5 Veebipood Ebike.ee töötleb Tarbija: ees- ja perekonnanime, telefoninumbrit ja e-maili.
7.6 Veebipood Ebike.ee saadab tellimuse teinud Tarbijale e-mailile teavitusi, mis on seotud tellimuste kohaletoimetamise või muu tellimusi puudutava informatsiooni vahetamisega.
7.7 Kui Tarbija on avaldanud soovi saada veebipood Ebike.ee uudiskirju, siis on Tarbijal alati õigus neist loobuda.
7.8 Tarbijal on õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist või kustutamist, va juhul, kui seadus sätestab teisiti.
7.9 Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Tarbijal õigus saata veebipoele Ebike.ee e-mail: info@ringomer.ee .
8. Pretensioonide esitamise kord
8.1 Veebipood Ebike.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
8.2 Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
8.3 Tarbijal on õigus müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel pöörduda veebipood Ebike.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tastuti.
8.4 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-mailile info@ringomer.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
8.5 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
8.6 Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt Ebike.ee ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel Ebike.ee ei ole võimalik kaupa asendada.
9. Muud tingimused
9.1 Veebipoes Kaupade juures kuvatud piltidel on illustreeriv tähendus. Tarbijal ei ole õigust Kaupa tagastada seetõttu, et veebipoes toodud Kauba pakendi foto ei vasta täpselt kättetoimetatud Kauba pakendile, kui muus osas vastab Kaup tellimusele ning on nime, koguse ja omaduste osas vastavuses Kauba juures kuvatud infoga.
9.2 Kõik Ebike.ee veebilehel toodud Kauba kirjeldused, fotod ning muud andmed on autoriõigusega kaitstud ning nende kopeerimine või muul moel kasutamine ilma veebipoe omaniku nõusolekuta on keelatud.
ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:
  • Intress alates 0% kuni 14.90%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.
E-maili aadress:
Parool:
Ees -ja perekonnanimi:
E-maili aadress:
Parool:
Korda parooli:
Ees -ja perekonnanimi:
E-maili aadress:
Firma nimi
Registrinumber
Aadress
Telefon
Parool:
Korda parooli: